Přeskočit na hlavní obsah

Pojďte s námi tvořit

Umíš psát? (články, návody..)

Tvůrci obsahu jsou jedni z nejdůležitějších členů naší komunity - to oni tvoří tento web a další obsah a šíří tak důležité informace mezi nás. Jako tvůrce obsahu dostaneš šanci prezentovat svoje myšlenky a svoje oblíbené projekty či vize všem ostatním.

Kde začít? Kontaktuj nás na našem Discord chatu nebo Fóru.

Umíš programovat?

Můžeš začít experimentovat se smart-kontrakty, kompletně nového odvětví a pomoci nám např. s vývojem Decentralizované koruny (dCZK) nebo přijít s vlasním nápadem na zajímavý projekt - s tím ti můžeme pomoci nejenom radou, ale i konkrétní podporou a propagací.

Kde začít? Kanál #vyvoj-kontrakty na našem Discord chatu nebo Fóru.

Jseš influencer?

Zastáváme názor, že osvěta je to nejdůležitější - pokud jsi influencer a jsi ochotný pomoci dobré věci a propagovat otevřené a decentralizované finance, pak je to nejlepší domluvit se na vzájemné spolupráci. Nemůžeme nabídnou peníze, ale můžeme nabídnout podporu a šanci být u zrodu další kryptoměnové revoluce (po Bitcoinu).

Kde začít? Kontaktuj někoho s rolí council na našem Discord chatu nebo Fóru.

Umíš něco jiného?

Evoluce starých peněž (fiat) na nové (kryptoměny) je vize, která v budoucnu zasáhne většinu oblastí našeho života - k tomu abysme k tomuto cíli dospěli avšak potřebujeme spolupráci všech lidí napříč všemi obory. Každý, kdo je ochotný přiložit ruce k dílu je vítaný.

Kde začít? Kontaktuj nás na našem Discord chatu nebo Fóru.

Máš hodně peněz a málo času?

Budeme vdeční za každý finanční příspěvek.

{% content-ref url="financni-podpora.md" %} financni-podpora.md {% endcontent-ref %}